KADIKÖY SHOWROOM
 
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
 

HİZMETLERİMİZ

Finansman

Siz sadece istediğiniz aracı seçin, nakit sorununu düşünmeyin.

Araç kredinizi anlaşmalı kredi kuruluşlarımız aracılığı ile kolayca alın, bütçenize en uygun koşullarda kolayca ödeyin.

 Full Oto Ekspertiz

Aracın mekanik öndüzen, ön takım tüm aksamları kontrol edilerek kaporta değişim, kaynak, herhangi bir civatada anahtar izi yada rötüş var ise bunların tamamı kayıtlara geçmektedir. 

SİGORTA

 Tüm araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak araç sigortası çözümleriyle sizlere güvence sağlıyoruz.

 

HAKKIMIZDA

YALVAÇ GRUP A.Ş 1999 yılında Yalvaç Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak Kadıköy'de açıldı. Yalvaç Sigorta Acente olarak elementer-hayat branşlarında sürekli artan pazar payı ile lider sigorta şirketidir.

Çağdaş bir çalışma ortamı yaratılarak poliçe tanzimi gerçekleştiren Yalvaç Sigorta Grubu sektöründe lider şirketlerle çalışma fırsatına sahip olmuş,bu fırsatlarda İstanbul ,hatta Türkiye'nin önde gelen firmalarının sigorta ihtiyaçlarını en profesyonel şeklinde karşılamayı başarmıştır.

Müşteri portföyünün oldukça gelişmesi ve müşteri memnuniyetini sağlamak için gelen istekler üzerine 2003 yılında Yalvaçlar Sevis'i hizmete açtık. Servisimiz tüm sigorta şirketleriyle anlaşmalı olduğu gibi Yalvaç Sigorta kasko müşterilerine de özel Rent a Car hizmeti sunmaktadır..

YALVAÇLAR SERVİS tüm marka/model araçların mekanik ,kaporta ve boya ihtiyaçlarını ,tüm hasarlı araçlarınızın yeni baştan yaratılması konusunda uzman teknik kadrosu ile sizlere geniş hizmetler sunmaktan gururludur. Servisimizde kaskolu araçlarınızın onarımını ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.

2004 yılında otomotiv ithalatına başlayan YALVAÇ GRUP, otomotiv bölümünü açarak Mercedes /BMW/Jeep segmentli araçların yurtdışından en uygun şeklinde ithalatını yapmaya başladı. Artan müşteri portföyüne ikinci el araçlar dışında 0 km araçları da eklemiş oldu. Sektörüne yakın faaliyet kollarında hizmet vermeye devam edecek olan YALVAÇ GRUP 1999 yılında da söylediği gibi "Değer verdiğiniz her şey için varız" diyerek sizlere hizmet sunmaktan gururludur.

 
Yalvaç Grup Şirketleri
 

BİZE ULAŞIN

Fahrettin Kerim Gökay Cad. (Kayışdağı Cad.)Çemenzar Durağı No:207 Göztepe /İSTANBUL

Tel (0216) 565 00 65 

Faks (0216) 567 52 86

info@yalvacgrup.com

Çalışma Saatleri:

 

Her gün: 09:00 - 19:00

Success! Message received.

Yalvaç Grup lüks otomobil